Grad Velika Gorica

Vijesti

Dogradonačelnik Kolarec primio prvaka Hrvatske u brdskim auto trkama

majicPovodom osvajanja naslova prvaka u brdskim auto utrkama, velikogoričkog  vozača  Juricu Majića primio je zamjenik gradonačelnika Ervin Kolarec koji mu je ovom prigodom čestitao na velikom uspjehu.

Jurica je u devet utrka prvenstva Hrvatske klase H16 osvojio prvo mjesto sa 151 bodom, od čega se pet puta penjao na najvišu stepenicu pobjedničkog postolja. Naslov najboljeg osvojio je u zadnjoj trci održanoj 9. I 10. Listopada u Dubrovniku kada je slavio ispred klupskog kolege  Marijana Rubelja. Uz to, Jurica je u ukupnom poretku osvojio odlično 8. mjesto iza vozača sa puno skupljim i jačim automobilima.

Gorički vozač živi u Rakarju, nastupa za AK Klek iz Ogulina, a vozi Golf 2 sa 270 ks s kojim do sada, na sreću,  nije zabilježio ni jedan ozbiljniji udes što je kod brdskih utrka čest slučaj.

Zamjenik gradonačelnika Ervin Kolarec prigodnim poklonom zahvalio se u ime Grada Jurici Majiću na sjajnom uspjehu, te mu zaželio puno uspjeha u daljnjoj karijeri.