Grad Velika Gorica

Vijesti

Gradonačelnik Barišić primio brončanu Ines Grdenić

ines1Velikogorička karatistica, četrnaestogodišnja Ines Grdenić osvojila je brončanu medalju na Svjetskom prvenstvu koje se nedavno održalo u Guadalajari (Španjolska) u kategoriji kadetkinja do 47 kilograma.

Na sjajnom uspjehu čestitali su joj danas gradonačelnik Dražen Barišić i zamjenik gradonačelnika Ervin Kolarec.

- Kad netko postigne ovakav uspjeh da bude treći na svijetu onda to zaslužuje veliku čast i priznanje. Mislim da je mjesto i vrijeme, ali i dužnost Grada da svakoga tko predstavlja naš Grad da ga dostojno primimo i čestitamo mu na postignutom uspjehu- rekao je gradonačelnik Dražen Barišić.

Na putu do brončane medalje, Ines je odradila pet borbi. Pohod je započela pobjedom protiv predstavnice Njemačke (1:0), nakon čega je još pobijedila predstavnicu Alžira (7:1) i Francuske (4:1).

U polufinalnoj borbi je poražena od predstavnice Turske (4:0), da bi u borbi za brončano odličje pobijedila predstavnicu Japana (5:4).

Sa Ines je na Svjetskom prvenstvu bio i njezin trener Goran Živković, a Grad Velika Gorica je financijski potpomogao u troškovima puta i smještaja.